شرکت Transcend حافظه SSD پرتابل با سرعت انتقال داده 1 گیگابایت در ثانیه معرفی کرد.

0

مدل ESD350C ،یک فضای ذخیره سازی SSD قابل حمل،به لطف استفاده از پورت USB Type-C و بهره وری از اینترفیس USB 3.1 نسل دوم( Gen 2 ) با پشتیبانی از پروتکل ( UASP ( USB Attached SCSI Protocol  ، قابلیت رسیدن به نرخ انتقال داده حیرت انگیز 1050 مگابایت را د اراست!

درایو ESD350C  شرکت Transcend، در ابعاد کوچک در جهت راحتی در حمل طراحی شده و با تمامی پلتفرم ها از جلمه موبایل به لطف سازگاری با استاندارد (OTG  ( On-The-Go ،سیستم PC دسکتاپ و کنسولهای بازی نیز سازگار است.

ظاهر جذاب با یک محفظه آبی نیلگونی رنگ پلاستیکی آن،باطنی بسیار مقاوم همراه با پایداری در برابر شوک الکتریکی دارد تا در عین جمعو جور و قابل حمل بودن آن حتی در جیب یک شلوار، مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته باشد.

نرم افزار Transcend Elite استفاده شده در این درایو نیز ضمن سازگاری با نسخه های سیستم عامل ویندوز ، macOS و اندروید،قابلیت پشتیبان گیری از محتویات درایو،رمز گذاری داده ها و همگام سازی با سرویسهای ابری در جهت انتقال فایلهای پشتیبان گرفته شده است.

درایو Transcend ESD350C در ظرفیتهای 240 گیگابایت،480 گیگابایت و 960 گیابایت همراه با یک کابل Type-C و یک کابل مبدل Type-C به Type-A قابل تهیه است.

برگرفته از GURU3D

اشتراک گذاری

قرار دادن یک دیدگاه